Calendar Piatok, Mar 06, 2015
Veľkosť
   
PDF Print Napísať e-mail

Prístrešky pre autá, pergoly, markízy

Prístrešky pre autá

Prístrešky pre autá sú založené na podobnom konštrukčnom princípe ako altánky. Autám poskytujú dostatočnú ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Odporúčame aj ochranu uzavretou stenou na veternej strane, ktorá je ekonomický výhodná a súčasne šetrí priestor. Doporučujeme aj kombináciu s uzavretým priestorom pre motorky, náradie, doplnky k vozidlám a i.

Pergoly

Pergola je samostatne stojaca ľahká záhradná drevená stavba. Slúži na stienenie, či optické predĺženie pomocou konštrukčných prvkoch, alebo v kombinácii s popínavými rastlinami.

V záhradách sa používa odpradávna. Už záhradné vyspelé kultúry ako Orient a Stredomorie ju využívali na skrášľovací a stieňovací efekt v letnom období. Drevené pergoly oživia Váš domov a dodajú mu jedinečnú romantickú atmosféru, ktorá poteší srdce každej ženy, mamičky.

Markízy

Estetické a funkčné dotvorenie priestoru pred vstupom poskytujú markízy. Okrem estetického efektu je to dobrá ochrana pred poveternostnými vplyvmi, obzvlášť pred daždom. Markízy sú vlastne malé striežky, ktoré oživia Váš vchod.